15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü Programı İçin Kemal Güneş Caddesine Ücretsiz Ring Seferlerimiz Olacaktır
15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü Programı için programın yapılacağı Kemal Güneş Caddesine saat 19.00’dan itibaren mahallelerimizdeki belirlenen noktalardan ücretsiz ring seferlerimiz olacaktır.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan 15 Temmuz Mesajı
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, 15 Temmuz Konulu Fotoğraf ve Resim Sergisi Açılışına Katıldı
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, KARES AVM’de Karabük Valiliği tarafından düzenlenen 15 Temmuz konulu fotoğraf ve resim sergisinin açılışına katıldı.
Sinek ve Larvalarla Mücadelemiz Devam Ediyor
Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılan saha çalışmaları ve bilimsel çalışmalar sonucunda yaz aylarında Karabük merkezden geçen dere yatağına ayın belirli günlerinde girilerek, Similium türü sinek ve larva kontrolü yapılıp, larvalar 3. ve 4. evredeyse tamamen biyolojik bakteri kökenli ilaç ile ilaçlama çalışması yapılmaktadır.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın BAK’ı Ziyaret Etti
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın BAK’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek, şehrimiz ile ilgili konularda istişarelerde bulundular.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Korkut ve Uysal’a Ziyaret
Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Emre Korkut ve Özel Hastaneler Daire Başkanı Dr. Fahrettin Şamil Uysal’ı, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, şehrimiz üzerine istişarelerde bulundular.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Devlet Demiryolları Genel Müdürü Veysi Kurt’u Ziyaret Etti
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte Devlet Demiryolları Genel Müdürü Veysi Kurt’u ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.