Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz!

Belediyemiz Pırıl Pırıl Bir Karabük İçin Görev Başında

Belediyemiz Pırıl Pırıl Bir Karabük İçin Görev Başında

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Karabük’ü “Pırıl Pırıl” yapmak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

06.06.2024 / 124 Okunma

Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe gerektiğinden fazla önem gösteren Belediyemiz, sokakların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlıyor. Böylece yol kenarları ve kanallarda biriken çöpler nedeniyle çevreye yayılan koku ve hastalıklarında önüne geçmiş oluyor.

Tertemiz bir Karabük için gece gündüz demeden 7/24 çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, periyodik olarak çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması, cadde, sokak ve kaldırımların süpürülmesinin yanı sıra yollarda ve kaldırımlarda biriken toz ve çamurlarda basınçlı su ile yıkanıyor. Bu kapsamda şehrimizin tüm noktalarında temizlik çalışmalarımız devam etmektedir.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Belediye çalışmalarımızın olmazsa olmazlarından biri çevre temizliğidir. Şehrimizin temizliği ile ilgili çalışmalarda da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktalar. Temizlik konusunda duyarlı davranmaya çalışıyoruz. Karabük’ü daha temiz bir il haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda pırıl pırıl bir Karabük için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor" dedi.

   


Belediyemiz Pırıl Pırıl Bir Karabük İçin Görev Başında

Paylaş

Kapat