![Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Adatepe Mahallesinde İncelemelerde Bulundu](https://www.karabuk.bel.tr/images/haberresim/06062024-adatepe-1.jpg)
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Adatepe Mahallesinde İncelemelerde Bulundu
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Adatepe Mahallesinde, Mahalle Muhtarı Davut Çayır ile birlikte mahalleyi gezip mahalledeki sorunları yerinde inceleyerek istişarelerde bulundu.
06.06.2024 / 180 Okunma
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, mahalledeki sorunları yerinde inceledikten sonra mahalle sakinlerinin de istek ve taleplerini dinledi. İncelemeler esnasında karşılaştığı çocuklarla ise yakından ilgilendi.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |