Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz!

Karabük Tek Yürek Oldu

Karabük Tek Yürek Oldu

Belediyemiz tarafından Kemal Güneş (Hürriyet) Caddesine kurulan dev ekran ile A Milli Erkek Futbol Takımının EURO 2024 macerasında ki Çekya maçı canlı yayınla vatandaşlarımızla buluştu.

27.06.2024 / 210 Okunma

Kalbi Milli Takımla atan ve stadyum heyecanını yaşamak isteyen herkes dev ekranın önündeki sandalyelerde yerlerini alarak tezahüratlarla maçın başlamasını bekledi. İlk düdükle birlikte maçın heyecan dozu artarken, coşkuyla maçı izleyen futbolseverlere belediyemiz tarafından çay ve çekirdek ikram edildi.

Ayrıca milli maç öncesinde minik futbolseverlere belediyemiz tarafından düzenlenen eğlence ve pamuk şeker ikramı minik futbolseverleri mutlu etti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "A Milli Futbol Takımımızın Çekya’yı 2-1 mağlup ederek gruptan ikinci olarak çıktığı karşılaşmayı tüm Karabüklü hemşerilerimiz ile tek yürek olarak coşkuyla takip ettik. Çekya karşısında güzel bir galibiyet elde eden A Milli Futbol Takımımızı tebrik ediyor, son 16 turunda Avusturya karşında başarılar diliyorum. Ayrıca bize bu gururu yaşatan Bizim Çocuklar’a teşekkür ediyorum" dedi.

Milli maç heyecanını Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt, AK Parti Belediye Meclis üyeleri ve hemşerilerimiz ile birlikte yaşadı.

Karşılaşmayı dikkatle takip eden Karabüklüler milli heyecanı yaşatan Belediyemize teşekkür ettiler. Milli heyecanı Avusturya maçında da tüm hemşerilerimize yaşatmaya devam edeceğiz.

 


Karabük Tek Yürek Oldu

Paylaş

Kapat