Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz!

Belediye Meclis Üyeleri

Karabük Belediyesi Meclis Üyeleri

Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyeleri

Ahmet ARSLAN

Ahmet ARSLAN

Meclis Üyesi

1964 yılı Trabzon Sürmene doğumludur. Üniversite Lisans mezunu olup halen Mali Müşavir olarak mesleğine devam etmektedir. 2014-2024 Karabük Belediye Meclis Üyesidir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Dr. Hayati DEMİR

Dr. Hayati DEMİR

Meclis Üyesi

1974 Karabük Kapullu Köyü Mahallesi doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Karabük’te tamamladı. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup halen Özel Medikar Hastanesi Acil Serviste hekimlik yapmaktadır. 27 senedir memleketine hizmet etmektedir.

Faruk KARTAL

Faruk KARTAL

Meclis Üyesi

1962 Eflani, Karabük doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Karabük'te, Yüksekokulu Kastamonu'da tamamladı. Demir Çelik sektöründe idarecilik yaptı. Sigorta ve aracılık işleriyle uğraşmaktadır. Ef-Der Eflanililer Derneği kurucusu ve 18 yıllık başkanı.

Kemal KARADENİZ

Kemal KARADENİZ

Meclis Üyesi

1982 Eflani, Karabük doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunu. İnşaat Yüksek Mühendisidir. Özel sektörde inşaat taahhüt işleriyle uğraşmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mustafa SARIOĞLU

Mustafa SARIOĞLU

Meclis Üyesi

1969 Karabük doğumludur. Hacettepe Üniversitesi mezunu, mühendis ve iş insanıdır. Beyaz Baret İSG kurucusu ve Karabük Belediye Meclis Üyesi. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Seher BERKER

Seher BERKER

Meclis Üyesi

1957 Daday, Kastamonu doğumludur. Karabük D.Ç. Lisesi mezunudur. 34 yıl bankacılık yaptıktan sonra emekli olmuştur. Kastamonulular Derneği Kurucusu, Yardım Sevenler Derneği Üyeliği ve 2. Başkanı. Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Vedat NAMAL

Vedat NAMAL

Meclis Üyesi

1976 Eskipazar, Karabük doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Karabük’te, üniversite eğitimini 19 Mayıs Üni. Su Ürünleri Mühendisliği bölümünde tamamladı.
Karabük’te Ticaret, Siyaset, Sivil Toplum ve Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulundu. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Paylaş

Kapat