Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz!

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Güleç’ten Başkan Vergili’ye Ziyaret

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Güleç’ten Başkan Vergili’ye Ziyaret

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Şehrin lokomotif kuruluşu KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11.04.2019 / 199 Okunma

Ziyarette konuşan KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç; “Aynı zamanda bir sanayici olan çok eski dostum Sayın Başkana hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar diliyorum, KARDEMİR olarak şehrimiz için üzerimize düşenleri yapıyoruz, inşallah bundan sonra da şehrimiz yöneticileri ile el ele vererek Karabük’ümüzü çok daha ilerilere taşıyacağız” dedi.

KARDEMİR’in Karabük için olmazsa olmazı olduğuna dikkat çeken Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise; ”Son derece güzel çalışmalara imza atan yönetiminizi kutluyorum, KARDEMİR bir taraftan üretim kapasitesini artırıp ülkemize katma değer yaratırken, diğer taraftan da şehrimize karşı sorumluluklarını yerine getiriyor, inşallah çevre yatırımları da kısa bir sürede tamamlanacak ve Karabük daha yaşanılabilir bir kent haline gelecek” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç'e teşekkür etti.

Paylaş

Kapat